Štěňátka se narodila 25. června 2021. Vrh "B".

25. června 2021 se narodilo 11 štěňátek. 

Maminka je naše 

Mya od Světlovského potůčku 

matka: Keissie od Světlovského potůčku +  

otec: Multi CH Buddy Godd Augury 

a tatínek je:

Arilis Line Voice of Victory

Rodokmen:  https://www.dogsfiles.com/index.php?ind=dogsbase&breed=127&op=view&did=167298&nlang=en

matka: CH RUS, CH RKF, JCH RUS Riera Jeux  D'amour  

otec: GCH Rus, CH RKF, CH CLUB RUS, JCH RUS Vestafjell's Prime Time for Istra

Zdraví: 

DKK B/B, DLK 0/0, OCD clear

PRA 1, PRA 2 clear

ICT clear

Výstavy:

4x CAC, r.CAC

2x CC

2x BOS

Zkoušky:

OVVR

ARILIS LINE VOICE OF VICTORY "VICTOR"

Štěňátka se mají skvěle u svých nových páníčků. Červená Bella je u Frýdku Místku, Černý Benji u Brna, Žlutý Bumblebee (Shiro) v Ostravě-Porubě, béžová Bonnie také v Ostravě, šedý Barney také Ostrava, fialová Beckie (Ebby) taky Ostrava, zelená Buffy (Bella) u Jihlavy, Hnědý Buddy, Modrý Bailey Morávka, oranžová Betty (Goldie) Karviná a růžová Bessie u Prahy.

Červená Bella

Hnědý Buddy

Oranžová Betty (Goldie)

Černý Benji

Modrý Bailey

Žlutý Bumblebee (Shiro)

Zelená Buffy (Bella)

Fialová Beckie (Ebby)

Růžová Bessi

Béžová Bonnie

Šedý Barney

Poslední focení doma v Jistebníku

13.8.2021 - focení nás všech v 7 týdnech

6.8.2021 - dnes přijela paní  veterinářka a všechny nás očkovala a čipovala. Nebyla to zase taková hrůza, ale byli jsme potom moc unavení. Jinak řádíme jak černé ruky celý den :-).

30.7.2021 - focení v 5 týdnech

26. 7. 2021 Po velice náročném víkendu, kdy snad každou hodinu přijel nějaký nový páníček, vybrat si, pomazlit se a pokochat námi všemi. Jsme strašně moc roztomilí, hodní i zlobiví, prostě takoví, jaká štěňátka bývají. Každý z nás si našel toho svého dvounožce. Někteří si vybrali a některé jsme si vybrali my sami. Už je rozhodnuto a nedá se na tom nic změnit. Rozjedeme se nejspíš po celé republice, ale pár z nás bude taky tady kousek v Ostravě. Zatím je nám moc dobře u naší maminky a lidské maminky. Všichni se o nás starají, jestli nám nic nechybí, jestli nemáme hlad, žízeň nebo nám není horko. To je potom, když začne být třeba zima, zatím ještě sami do domu nejdeme, tak nás musí přenášet...to je věc a jak dlouho jim to trvá :-) . 

23. 7. 2021 - PRÁVĚ DNES JSOU NÁM 4 TÝDNY A ČEKÁ NÁS NÁROČNÝ VÍKEND. Už papáme granulky jak velcí profesionálové, mamka nám dává ještě sem tam mlíčko, jsme zvědaví, už se mezi sebou pereme a štěkáme a vrčíme. Dnes, zítra i v neděli budou jezdit noví páníčkové, aby nás poprvé viděli "naživo". 

21. 7. 2021 byli jsme všichni poprvé na travičce venku. 

16. 7. 2021 jsou nám 3 týdny a dostali jsme na zkoušku první granulky. Mooooc nám chutnájí. Všem.

12.7. je nam 17 dni a už lezeme po celé bedně
6.7.2021 ranní překvapení, bílá a zelena fenka otvírají očička 😉
5.7.2021 se mi podařilo nemožné.... seřadit je a vyfotit zvlášť holky a kluky
2.7.2021

Štěňátka maji 1 týden a jsou to pekni rošťáci. Jeden čilejší než druhý. A protože je jich moc a Myuška nemá tolik cecíků, začali jsme přikrmovat z lahve. Přibývají ale pěkně vsichni. Mají okolo  800 g. 

Štěňátka jsou na světě a je jich moc 🙂. Narodilo se 6 holčiček a 5 chlapečků. Všichni se mají čile k světu a maminka Mya se o ně vzorně stará. V noci se střídáme a hlídáme jako oko v hlavě.

Vrh "B"

V pátek 25. června 2021 v 11 hodin dopolene se narodila prvni holcicka a za chvilku chlapeček a potom to postupovalo plynule dál, rodilo se jedno štěňátko za druhým. v 16:30 to vypadalo, ze uz je jich 10 a bude konec, jeli jsme proto s Myuškou na rentgen, jestli uz je to vsechno a ejhle, jeste jedno miminko tam bylo, Mya dostala nejake vitaminy a injekce, aby porod postoupil, jeste na stole ji praskla voda a poslali nas domu, ani ne za 10 minut se v aute po ceste domu narodil posledni chlapecek. 
Holčičky
Kluci

Ultrazvuk

22.05.2021

21. 5. 2021 jsme s Myuškou jeli k panu veterináři, který na ultrazvuku potvrdil březost. BUDEME MÍT ŠTĚŇÁTKA koncem června. Dnes je to 22. - 23. den březosti. Štěňátka byla krásně vidět, srdíčka pěkně tloukla.